ESCOLA ESPORTIVA
Bàsquet Info de bàsquet

INFORMACIÓ DE L'ESCOLA DE BÀSQUET:

Grups

IB – 1: nens i nenes de 1r (Cat.Prebenjamí)

IB – 2: nens i nenes de 2n (Cat.Prebenjamí)

IB – 3: nens i nenes de 3r (Cat.Benjamí)

IB – 4: nens i nenes de 4t (Cat.Benjamí)


Horari

- Cicle Inicial (1r i 2n de Primària): Dimarts i dijous de 16.45 a 18.15h
- Cicle Mitjà (3r i 4t de Primària): Dimarts i dijous de 16.45 a 18.15h
- Cicle Superior (5è i 6è de Primària): Dilluns, dimecres i divendres de 17 a 18.30h
- Primer cicle d'ESO (1r i 2n ESO): Dilluns, dimecres i divendres de 17.30 a 19h / Dilluns, dimecres i divendres de 18.15 a 19.45h
- Segon cicle d'ESO (3r i 4t ESO): Dimarts i dijous de 18.30 a 20 i divendres de 19.30 a 21h / Dilluns, dimarts i dijous de 21 a 22.30 o de 20 a 21.30h / Dilluns, dimecres i divendres de 19.30 a 21h


Dimarts i dijous de 17.00h a 18.30h. Els estudiants de 1r i 2n durant el curs aniran participant en Trobades amb altres escoles d’iniciació, i els de 3r i 4t competeixen en els Jocs Esportius Escolars que organitza el Consell Esportiu del Baix Llobregat.

Normativa de les competicions:

Normativa general comarcal dels JJEE
Normativa Bàsquet



Calendari de les competicions

Bàsquet Benjamí B Mixt 1ª Fase Grup A
Bàsquet Benjamí A Mixt 1ª Fase Grup B


Resultats i Classificacions

Bàsquet Benjamí B Mixt 1ª Fase Grup A
Bàsquet Benjamí A Mixt 1ª Fase Grup B

 


INFORMACIÓ DEL BÀSQUET FEDERAT:

Equips:
  • Mini Femení (5è i 6è EP): Dilluns, dimecres i divendres 17:00h-18:30h
  • Mini Masculí B (5è EP): Dilluns, dimecres i divendres  17:00h-18:30h

  • Mini Masculí A (6è EP): Dilluns, dimecres i divendres 17:00h-18:30h

  • Preinfantil Femení (1r ESO): Dilluns, dimecres i divendres 18:00h-19:30h

  • Preinfantil Masculí (1r ESO): Dilluns, dimecres i divendres 17:00h-18:30h

  • Infantil Femení (2n ESO): Dilluns, dimecres i divendres 18:00h-19:30h

  • Infantil Masculí (2n ESO): Dilluns, dimecres i divendres 18:00h-19:30h

  • Cadet Femení (3r i 4t ESO): Dimarts, dijous i divendres 19.00h-20.30h

  • Cadet Masculí (3r i 4t ESO): Dilluns, dimecres i divendres 19.30h-21.00h

  • Júnior Femení (Batx.): Dimarts, dijous i divendres 19.30h-21.00h

  • Júnior Masculí (Batx.): Dimarts, dijous i divendres 20.00h-21.30h

  • Sènior Femení: Dimarts i divendres 21.00h-23.00h

  • Sènior Masculí: Dimecres i divendres 21.30h-23.30h

Calendaris Competicions de tots els equips del Llor 

Resultats i Classificacions de tots els equips del Llor

© FUNDACIÓ LLOR