Calendari i horaris

SETEMBRE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11
Diada de Catalunya
Diada de Catalunya
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
OCTUBRE
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12
Festa Nacional d'Espanya
Festa Nacional d'Espanya
13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
NOVEMBRE
    1
Tots els Sants
Tots els Sants
2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
7Ē Ediciķ Juguem!!
Esport Base i Ed.Infantil
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
DESEMBRE
        1 2 3
4 5 6
Dia de la Constituciķ
Dia de la Constituciķ
7 8
La Puríssima
La Puríssima
9 10
11 12 13
Cantada de Nadales a la Llar Prytanis de Sant Boi
Cantada de Nadales a la Llar Prytanis de Sant Boi de 3r,​ ​4t,​ ​5č​ ​i​ ​6č​ ​de Primāria
14
La cantada de Nadales a les Llar Benviure i la Llar la Colōnia Güell
La cantada de Nadales a les Llar Benviure i la Llar la Colōnia Güell estarā interpretada per nens de 6č​ ​de​ ​Primāria​ ​i​ ​1r,​ ​2n​ ​i​ ​3r​ ​d’ESO.​
​Concert de Nadal de Bāsic ​III​ ​i​ ​IV
​Concert de Nadal de Bāsic ​III​ ​i​ ​IV estarā interpretat per nens de 3r​ ​i​ ​4t​ ​de​ ​Primāria​
15
Cantada de Nadales a la Llar Sant Josep
La cantada de Nadales a la Llar Sant Josep estarā interpretada per nens de 4t,​ ​5č​ ​de​ ​Primāria​ ​i 2n​ ​i​ ​3r​ ​d’ESO​.
​Concert de Nadal de Bāsic ​V​ ​i​ ​VI
​Concert de Nadal de Bāsic ​V​ ​i​ ​VI estarā interpretat per nens de 5č​ ​i​ ​6č​ ​de​ ​Primāria​
Festival presentaciķ curs Dansa, AR, G.Rítmica i Ball
16
Festival presentaciķ curs Nataciķ Sincronitzada
17
Nadal del Llor
Nadal del Llor
18 19
Practica l’esport del teu fill/a
(Act. Extraescolar)
20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
GENER
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
FEBRER
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
MARç
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15
Preparem el Cros amb la família
Act. Extraescolar
16 17 18
40č CROS del Llor
19 20 21 22 23 24
Copa Europa rānking olímpic
Prova combinada. De 13h a 18h (aprox.)
25
Copa Europa rānking olímpic
Prova combinada. De 13h a 18h (aprox.)
26 27 28 29 30 31  
ABRIL
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13
6a Lliga Cruyff Court Llor Sant Boi
Alumnes 6č EP Sant Boi
14 15
16 17 18
Primer concert de Bāsic I
19
Primer concert de Bāsic II
20 21 22
23 24 25 26 27 28
24Ē Trobada Internacional “Vila Sant Boi” Pentatlķ
29
Laser Run World City Tour
30            
MAIG
  1 2 3 4 5 6
9č Trofeu de Conjunts Llor de Gimnāstica Rítmica
7 8 9 10 11 12
Trobada Lúdica Interclubs Sincronitzada
13
14 15 16 17 18
Graduaciķ de Batxillerat
19 20
21 22 23 24 25 26
Torneig Mini Bāsquet Llor / Cloenda Futbol
27
28 29 30 31
XXV Promociķ Comiat P5
     
JUNY
        1 2
29a Diada de l’Esport Recreatiu
3
4 5 6 7
Festival de l'Escola d'Iniciaciķ Musical
Festival Escola d'Iniciaciķ Musical
8
Cinema a la fresca (AFA)
9
Trobada Escoles de Bāsquet
Alumnes de 1r/2n EP
Festival Simfōnic a la Universitat Abat Oliba
10
11 12 13 14 15
Cloenda Escacs
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
16
Cloenda Dansa, Act. Rítmiques, G. Rítmica i Ball
Matí
Cloenda Nataciķ Sincronitzada
Tarda
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
17
Festival Esportiu Ed. Infantil P3 i P4
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
18
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
19
Cloenda Familiar Act. Extraescolars
Ed. Infantil i Primāria
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
20
8a Festa de l’Esport Llor
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
21
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
22
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
23
Final de curs grups Nataciķ Escolar i Utilitāria
24
25
Summer Llor
Summer Llor
26
Summer Llor
Summer Llor
27
Summer Llor
Summer Llor
28
Summer Llor
Summer Llor
29
Summer Llor
Summer Llor
30
Summer Llor
Summer Llor
 
JULIOL
            1
Summer Llor
Summer Llor
2
Summer Llor
Summer Llor
3
Summer Llor
Summer Llor
4
Summer Llor
Summer Llor
5
Summer Llor
Summer Llor
6
Summer Llor
Summer Llor
7
Summer Llor
Summer Llor
Trofeu Ulysse de Pentatlķ Modern
8
Summer Llor
Summer Llor
Trofeu Ulysse de Pentatlķ Modern
Mulla’t per l’esclerosi múltiple
9
Summer Llor
Summer Llor
10
Summer Llor
Summer Llor
11
Summer Llor
Summer Llor
12
Summer Llor
Summer Llor
13
Summer Llor
Summer Llor
14
Summer Llor
Summer Llor
15
Summer Llor
Summer Llor
16
Summer Llor
Summer Llor
17
Summer Llor
Summer Llor
18
Summer Llor
Summer Llor
19
Summer Llor
Summer Llor
20
Summer Llor
Summer Llor
21
Summer Llor
Summer Llor
22
Summer Llor
Summer Llor
23
Summer Llor
Summer Llor
24
Summer Llor
Summer Llor
25
Summer Llor
Summer Llor
26
Summer Llor
Summer Llor
27
Summer Llor
Summer Llor
28 29
30 31          
AGOST
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
HORARIS
Infantil
De 9.00 a 17.00
Acollida opcional de 8.00 a 9.00
Permanència opcional de 17.00 a 18.00

La recollida dels alumnes d’aquest nivell, durant el curs, es podrà fer a partir de les 16.45h en els espais que oportunament us indicarem.

Primāria
De 9.00 a 13.00 i de 15.00 a 17.00
Acollida opcional de 8.00 a 9.00
Permanència opcional de 17.00 a 19.00
Secundāria
1r cicle de 09.00h a 13.15h i de 15.30 a 17.30 (els dimarts 1r d’ESO de 15.00h a 17.00h faran Educació Física i 2n d’ESO finalitzarà les classes a les 14.15h)
2n Cicle de 09.00h a 14.15h i de 15.30h a 17.30 (els dimarts i divendres les classes es faran en horari de matí)
Acollida opcional de 8.00 a 9.00
Permanència opcional de 17.30 a 19.00
Batxillerat
De 8.00 a 14.15
A 1r de Batxillerat també dimecres de 15.30 a 17.30

© FUNDACIĶ LLOR
Utilitzem galetes prōpies i de tercers per oferir els nostres serveis i recollir informaciķ estadística. Si continua navegant, accepta la seva instalˇlaciķ i el seu ús. Pot canviar la configuraciķ o obtenir més informaciķ a la nostra Política de Cookies